Oprawa kalendarzy i bloków w spirale zamykane

Oprawa kalendarzy i bloków w spirale zamykane Oprawa kalendarzy i bloków w spirale zamykane Oprawa kalendarzy i bloków w spirale zamykane

Najważniejszą i najbardziej istotną dziedziną działalności firmy Pantha jest oprawa kalendarzy i bloków w zamykane spirale typu Zipwire (ring-wire). Palety z materiałem są krojone i zbierane w całość, perforowane w okrągłych bądź kwadratowych otworach, a następnie oprawiane w spirale o skokach 2:1 bądź 3:1. Informacje techniczne oprawy:

  • maksymalna szerokość oprawianego kalendarza to 1000 mm,
  • kalendarze oprawiane są z jedną lub dwoma zawieszkami
  • kalendarze ścienne z zawieszką oprawiamy do grubości bloku 7 mm stosując maksymalnie spirale 3/8”. Istnieje również możliwość indywidualnego dopasowania oprawienia do potrzeb klienta.
  • perforacja odbywa się zarówno z otworami okrągłymi lub kwadratowymi
  • na życzenie klienta zbieramy kalendarze przed oprawą

Nasz wydajny i rozbudowany park maszynowy gwarantuje szybkie terminy i wysoką jakość wykonywanych prac, a nasze moce przerobowe pozwalają na oprawę do 10 000 kalendarzy różnego typu dziennie. Wszystkie wyceny opraw w spirale wykonujemy indywidualnie, w oparciu o indywidualne zapotrzebowanie naszych klientów. Aby otrzymać precyzyjną wycenę prosimy o wypełnienie poniższego formularza zamówień.

Formularz zamówień